Konačni rezultati natječaja za sudjelovanje u Erasmus+ projektu Mobilnost – trening za iskustvo i izvrsnost 2 (Mobility for experience and excellence training 2)

Projektni broj: 2022-1-HR01-KA122-VET-000079486
Temeljem dostavljenih prijava Projektni tim objavljuje konačnu rang listu
odabranih učenika za navedene mobilnosti.

Prilog:

Konačna rang lista.docx

Privremeni rezultati natječaja za sudjelovanje u Erasmus+ projektu Mobilnost – trening za iskustvo i izvrsnost 2 (Mobility for experience and excellence training 2)

Projektni broj: 2022-1-HR01-KA122-VET-000079486
Temeljem dostavljenih prijava Projektni tim objavljuje privremenu rang listu
odabranih učenika za navedene mobilnosti.

Kandidati imaju pravo žalbe 3 dana od objave rezultata natječaja pismenim putem na adresu škole: Obrtnička i tehnička škola Dubrovnik, Iva Vojnovića 12, 20000 DUBROVNIK.

Prilog:

Privremena rang lista.pdf

U ponedjeljak 4.7.2022. god. učenici 2.d. razreda Mateo Tomaš i Luka Radić zajedno s razrednikom Markom Šarićem uputili su se u Frankfurt na obavljanje stručne prakse u sklopu mobilnosti Erasmus+ projekta. Već sljedećeg dana naši elektroinstalateri započeli su svoje usavršavanje u firmi LG-Elektroservice, a mi im želimo usvajanje puno novih znanja i vještina, te sretan povratak doma.